Stáj je ve výstavbě :)

ANKETA

Momentální děj: Transport nových koní do stáje

Práce veterináře

25. srpna 2015 v 21:05 | Sindy - adminka |  Práce a brigády

Podmínkou ucházení se o práci veterináře je dosažení úrovně 4 a licence veterináře.

Co práce veterináře obnáší?
Po tom, co se stanete veterinářem, budete mít vlastní kancelář (V menu odkaz "kanceláře"). Tam bude napsáno vaše jméno a pod ním "Žádosti o vyšetření" a "Evidence vyšetření".

V "Žádostech o vyšetření" bude vyvěšen váš ceník a do komentářů vám lidi budou psát, jak chtějí koníka vyšetřit. Také tam najdete seznam členů, kteří si u vás nechali své koníky v péči. (Do komentářů si vám můžou napsat, že by k vám chtěli dát koníky do péče). Znamená to, že všechny koníky daného člena budete automaticky ošetřovat bez toho, aby vám to musel někdo napsat (každý měsíc mu provedete prohlídku a odčervení a 1x za 3 měsíce ho přeočkujete proti tetanu).

Do "Evidence vyšetření" budete do komentářů psát jakého koně jste vyšetřili, jeho majitele a jaký druh vyšetření to bylo. Slouží to pro přehled vaší výplaty.

Provádění vyšetření:
Když budete provádět vyšetření, rozepíšete se o tom, co všechno a jak jste udělali (pozor, aby to nebylo příliš krátké - taková vyšetření se neuznávají). Všechna vyšetření se zapisují POUZE DO ZDRAVOTNÍ KARTY KONÍKA!

Ceník služeb
každý veterinář se bude řídit podle základního ceníku:
  • Preventivní prohlídka: 250 VP / 1x za měsíc
  • Odčervení: 300 VP / 1x za měsíc
  • Očkování proti tetanu: 800 VP / 1x za 3 měsíce
  • Očkování proti koňské chřipce: 600 VP / nepovinné
Dále si k ceníku můžete přidat své další služby a určit si, kolik budou stát (např. asistence u porodu, inseminace, asistence u připouštění, léčba určité nemoci či poranění, odběr krve atd.). Svůj kompletní ceník mi po získání práce veterináře pošlete na stájový e-mail: vs-jezero@seznam.cz .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama