Stáj je ve výstavbě :)

ANKETA

Momentální děj: Transport nových koní do stáje

Práce kováře

25. srpna 2015 v 21:04 | Sindy - adminka |  Práce a brigády

Podmínkou ucházení se o práci kováře je dosažení úrovně 4 a licence kováře.

Co práce kováře obnáší?
Po tom, co se stanete kovářem, budete mít vlastní kancelář (V menu odkaz "kanceláře"). Tam bude napsáno vaše jméno a pod ním "Žádosti o ošetření" a "Evidence ošetření".

V "Žádostech o ošetření" bude vyvěšen váš ceník a do komentářů vám lidi budou psát, jak chtějí koníka ošetřit. Také tam najdete seznam členů, kteří si u vás nechali své koníky v péči. (Do komentářů si vám můžou napsat, že by k vám chtěli dát koníky do péče). Znamená to, že všechny koníky daného člena budete automaticky ošetřovat bez toho, aby vám to musel někdo napsat (každý měsíc mu provedete strouhání kopyt a 1 x za 2 měsíce kování předních kopyt - pokud se nedohodnete na kování všech kopyt).

Do "Evidence ošetření" budete do komentářů psát jakého koně jste ošetřili, jeho majitele a jaký druh ošetření to bylo. Slouží to pro přehled vaší výplaty.

Provádění ošetření:
Když budete provádět ošetření, rozepíšete se o tom, co všechno a jak jste udělali (pozor, aby to nebylo příliš krátké - taková vyšetření se neuznávají). Všechna ošetření se zapisují POUZE DO ZDRAVOTNÍ KARTY KONÍKA!

Ceník služeb
každý kovář se bude řídit podle základního ceníku:
  • Strouhání kopyt: 150 VP / 1x za měsíc
  • Kování předních kopyt: 500 VP / 1x za 2 měsíce
  • Kování všech kopyt: 1000 VP / 1x za 2 měsíce (nepovinné)
  • Mazání kopyt: 50 VP (nepovinné)
Dále si k ceníku můžete přidat své další služby a určit si, kolik budou stát. Svůj kompletní ceník mi po získání práce kováře pošlete na stájový e-mail: vs-jezero@seznam.cz .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama